Datëlindja e aktores së njohur ‘kthehet në makth’, incidenti që ndodhi teksa po frynte qirinjtë e tortës (Video) –

0
44


Është kthyer në një makth datëlindja e aktores amerikane Nicole Richie.

Teksa ishte duke fryrë qirinjtë në vigjilje të ditëlindjes së saj të 40-të, Nicole, ndez aksidentalisht flokët me qirinjtë e tortës.

Flokët ndizen me shpejtësi dhe aktorja reagon e trembur.

“Deri tani 40-at janë zjarr,” shkroi ai në mbishkrimin që shoqëroi videon.

https://www.instagram.com/p/CUGoiAQJe-5/?utm_source=ig_web_copy_linkLeave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here