“Dilni nga studio”, dy prezantueset i përzënë live: Jeni me Covid

0
31


Prezantueset e televizionit amerikan ABC janë përzë nga studio pasi kanë rezultuar pozitive në testin e COVID-19.

Dy prezantueset e emisionit “Views” kishin rezultuar pozitive dhe teksa po drejtonin u është thënë se duhet të largohen nga studio.

Ana Navaro dhe Sunny Hostin, që të dyja të vaksinuara, u larguan nga studioja televizive disa minuta para se zëvendëspresidentja amerikane Camala Harris do shfaqej për një intervistë në studio.

“Ju dyja duhet të dilni nga studio”, dëgjohej një zë prapa kamerave.

Pas një blloku publicitar, iu bë me dije shikuesve se Sunny dhe Anna kanë rezultuar pozitive më COVID-19.

Video më poshtë:

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here