“Do keni hapjen e madhe të jetës”, Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi

0
43


PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 5 SHATOR 2021 nga Meri Shehu

NJE DITE PARA PUNES
Sot e Djele dhe eshte dita e Diellit

Dielli ne Virgjeresh po behet gati per lidhjen e bukur me Uranin ne Dem
Por po behet gati edhe per henen e re Ne Virgjeresh

Sot Hena eshte jashte kontrrollit ne Luan

Kjo do te thote qe disa ceshtje apo pune duken si jashte loje Por edhe nuk duhet te merrni vendime ne pergjithesi Dita e Naivit

Dashi
Sot vazhdoni te merreni me ceshtjet tuaja dhe mos u implikoni ne ceshtje qe jane me te medha se ju ne aspektin social apo shoqeror Pasi do beheni naivi apo do ju perdorin

Demi
Prisni per dite me te mira ne ceshtjet ligjore dhe ne nje udhetim te rendesishem pune apo nje kontrate me dike shume te rendesishem Dikush do behet babai juaj shpirteror ose do gjeni babain tuaj

Binjaket
Dielli eshte ne Nadir te deshirave tuaja dhe nuk mund te ngrihet me larte Pra jeni pak te zhytur Por nje lidhje e brendshme apo energji e brendshme do ju sjell jalme pozitive

Gaforrja
Sot duhet te dini ku te shpenzoni apo te merrni energji dhe para pasi do bini ne sy per keq dhe nuk do beni asgje me teper vetem se do permbysni punen e bere deri tani

Luani
Hena ne shenjen tuaj sot ju kujton ditet e bukura te Gushtit por qe sot do ti ngjasoj nje kojeje jo te bukur te atyre diteve Mos u entuziazmoni pasi eshte moemnti i duhur as ne jeten personale

Virgjeresha
Po prisni henen e re ne shenjen tuaj por jeni diku te bllokuar ne nje cep apo ne nje mardhenie dhe spondjeheni ne forme ne diten e sotme Merruni me psikologjine tuaj me se shumti

Peshorja
Jeni ne dite shume te rendesishme ku jeta juaj do marri formen e viteve qe do vijne Si do jete keto dite ashtu do vazhdojne edhe shume vite Prandaj kujdes ne veprime

Akrepi
Nje dite para henes se re ne Virgjeresh dhe ndjeheni si Luan ne kafaz para mundesive te medha qe do keni ne hapjen e jetes dhe mundesive me njohje te reja

Shigjetari
Sot do keni mundesine te rregulloni disa ceshtje te kendshme qe ju pelqejne por jeni si ne nje provim qe ju kujtohet pergjigjja e pyetjes ne 5 minutshin e fundit Ne kete kohe vijne ju terheqin fleten e letren e provimit Ca keni bere keni bere

Bricjapi
Vijne dite te bukura per ju dhe produktive Mjafton te keni durrim edhe pak Sot ju djegin pak inatet dhe deshira per te bere para Mjafton te mos i vini flaken mardhenieve ne pergjithesi apo nje romance ne vecanti

Ujori
Jeni ne dite vallzimi psikologjik apo real dhe cdo marrdhenie me Peshore Binjak do ju jap kenaqesi Por ne raste kur duhet te merrni nje vendim serioz aty punet veshtiresohen sidomos ne planin personal Dicka nga e kaluara ju prish mendjen

Peshqit
Duket sikur gjendja juaj shendetsore kalon nga mire ne mire dhe ne fund ndjeheni te renduar Mos u lodhni keto dy dite para se hena te behet e re Keni nje bllokim cakrash

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here