“E bukur nuk je vetë të ka bërë kirurgu pIastik” Gazetari ofendon rëndë Alketa Vejsiun

0
456

Nëse kërkoni në Alketa Vejsiu – Olti Curri do të gjeni me qindra linqe lajmesh për debate mes tyre, hera herës teksa hedhin e presin kunja
Nuk dihet nga nis kjo marrëdhënie jo e mirë e tyre, por që kuptohet që njeri-tjetrin nuk e kanë aspak qejf.Biznesmenja dhe moderatorja e njohur Alketa Vejsiu,
së fundmi ka bërë një postim në Instgram, me në thelb se yll Nuk të bëjnë as buzët e fryra e as fotot perfekte në Instagram, pra një opinion i Vejsiut rreth koncepteve të bukurisë.
Pasi deklarata e moderatores bëri bujë në portale, nuk ka mungoi as opinioni i gazetarit dhe opinionist të njohur, Olti Curri.
Në një postim në llogarinë e tij në Instagram, Curri ka publikuar lajmin me deklaratën e Vejsiut, bashkangjitur së cilës shkruan

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here