E rende, 19 vjecari me shpejtesi mer perpara kalimtarin ne mes te rruges

0
240

Shërbimet e seksionit të Trafikut Interurban dhe Urban arrestuan në flagrancë shtetasin P. V., 19 vjeç, banues në Gjirokastër, pasi në hyrje të qytetit të Përmetit ky shtetas duke drejtuar automjetin tip “Volkswagen”, ka përplasur shtetasin A. Xh., 56 vjeç, banues në Përmet, i cili është transportuar për në Spitalin e Traumës në Tiranë.

vijon….

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here