E rëndë në Tiranë, makina përplas një kalimtar

0
201

Një aksident ka ndodhur pak më parë në Tiranë, pranë zonës “Vasil Shanto”.

Burime për Newsbomb.al bëjnë me dije se një mjet ka përplasur një kalimtar, i cili siç shihet edhe në foto ndodhet i shtrirë në tokë.

Kalimtarët i vijnë në ndihmë, si dhe shoferi i cili ka shkaktuar aksidentin ndodhet në vendngjarje. I plagosuri pritet të dërgohet në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here