Foto që po çmend rrjetin/ Objekt i paidentifikuar ne Tirane

0
687

Një foto e bërë në Tiranë po bën xhiron e rrjetit. Në të shihet një objekt i paidentifikuar e cila ngjall një kureshtje shumë të madhe
Foton e ka hedhur në rrjetet sociale Florenc Lami dhe siç deklaron ai foto është bërë mëngjesin e djeshëm nga djali i tij i vogël dhe nuk është montazh.
Pamjet janë mbi zonën e Kasharit shumë pranë Tiranës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here