Gjendet një person i pajetë në Elbasan –

0
46


Një 65-vjeçar është gjetur pa shenja jete në qytetin e Elbasanit. Burri u gjet i shtrirë në tokë, në tualetet publike të qytetit. Në trupin e të ndjerit nuk ka shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se shtetasi ka ndëruar jetë nga shkaqe natyrale.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here