Gjendje alarmante në Gjermani! Pasagjeri i armatosur merr peng dy shoferë autobusi dhe…

0
584

Autoritetet gjermane janë vënë në alarm pasi një person i armatosur mendohet se ka marrë dy pengje në një autobus. Ngjarja ka ndodhur në në autostradën A9 në Bavari.

Sipas një zëdhënësi të policisë, dy pengjet janë shoferë. Mediat vendase raportojnë se autobusi është futur nga jashtë. Në vijim priten më shumë detaje për të mësuar se çfarë ka ndodhur dhe kush fshihet pas kësaj ngjarjeje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here