Greta Koçi feston 16-vjetorin, pamjet nga super festa e ditëlindjes

0
34


Greta Koçi festoi mbrëmë ditëlindjen me një super festë ku kishte mbledhur familjarët dhe miqtë e saj.

Këngëtarja kishte zgjedhur të vishej me fustan rozë dhe dekorimi ishte në të njëjtën ngjyrë.

Greta mbushi 30 vjeç, por për pak humor ajo vendosi në tortë numrin 16 duke falenderuar të gjithë për urimet.

“E ke parasysh ça feste do bejme vitin tjeter kur te jesh 17 vjeç? Zjarr”, i komenton kunati Genc Prelvukaj.

Greta ndau dhe disa pamje nga festa, të cilat mund t’i shihni më poshtë.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here