Gruaja jote ka qene e dashura ime, i riu nuk mban nervat, mer kusherinjte me ar me e ju shkon ne shtepi duke bere lu fte

0
17

Një at.entat është shënuar në Adana të Turqisë. Një i ri, u armatos e kërkoi ndihmën e kushërinjve për të s ulmuar anëtarë të një tjetër familjeje.

Dy të rinj, të moshës 25 dhe 17-vjeç, së bashku me dy kushërinj të tyre shkuan me motorçikleta e ar.më te shtëpia e kundërshtarëve, ku vr anë një person e pla gosën tre të tjerë.
Më pas ata u larguan me shpejtësi nga vendi i ngjarjes duke qëlluar fillimisht në ajër me formë paralajmërimi.

25-vjeçari që organizoi atentatin ishte martuar me një vajzë, për të cilën familja tjetër shprehej se kishte qenë e dashura e djalit të tyre. Fillimisht ata u përplasën fi zikisht, por më pas morën ar mët duke shkaktuar një situatë lufte në rrugët e qytetit.

Kamerat e sigurisë të një biznesi aty pranë kanë filmuar gjithçka, dhe skenat i ngjajnë vërtetë atyre në filma. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here