Horoskopi javor, Paolo Fox parashikon një javë me të papritura në datat 27 shtator – 3 tetor

0
109


Horoskopi javor nga Paolo Fox, parashikimi i shenjave të zodiakut për javën nga 27 shtator deri më 3 tetor 2021.

Muajit shtator pothuajse i ka ardhur fundi.

Të gjithë janë kthyer nga pushimet (ndoshta ka akoma disa fatlumë që po shijojnë ditët e fundit të relaksit), nxënësit janë mes tavolinave të shkollës dhe jeta e përditshme duket se ka rifilluar hapësirat e saj.

Por si do të shkojnë këto ditë të fundit?

Dhe çfarë do të ndodhë këtë javë?

A do të jenë me fat ditët e para të tetorit?

Le të përpiqemi të zbulojmë gjithçka me parashikimet e Paolo Fox!

DASHI

Lajm i mirë për dashurinë sepse Afërdita do të jetë përsëri në anën tuaj nga 7 Tetori: do të ketë përmirësime të mëdha dhe qielli do të jetë mirë edhe për beqarët ose për ata që kërkojnë diçka të veçantë, shkruan meganews.al. Ata që tashmë kanë një lidhje do të bënin mirë ta forconin edhe më shumë këto ditë. Në punë, qielli premton diçka më shumë, por në periudhën e fundit ju duhet të përballeni me situata që nuk ju kanë dhënë përgjigje të mëdha. Mundohuni të keni guximin dhe të shikoni përpara!

DEMI

Në dashuri, krizat mund të zgjidhen, por ju duhet të jeni të durueshëm sepse Venusi është ende në opozitë dhe mund të sjellë me vete disa dyshime, veçanërisht në historitë e sapolindura. Ju jeni pak të kujdesshëm dhe xhelozë, por nga e Premtja gjithçka do të ndryshojë. Dhe për mirë. Në punë, largoheni pak të dekurajuar sepse jo gjithçka që po bëni ka sukses të menjëhershëm, por mundësitë nuk do të mungojnë. Kujdes për përplasjet me shefin dhe polemikat, më mirë lërini të rrëshqasin të gjitha!

BINJAKËT

Moment pozitiv për dashurinë, për ata që duan të bien në dashuri dhe të lidhen me një person që kanë takuar kohët e fundit. Përfitoni prej tij, qielli është i lumtur edhe për ata që synojnë t’i japin formë gjithçkaje që është shtyrë për një kohë të gjatë, shkruan meganews.al. Në punë, jeni në kërkim të aleancave të reja, por tashmë keni gjetur një ekuilibër të shëndetshëm. Java do të jetë produktive, ecni përpara!

GAFORRJA

Në dashuri këtë javë mund të përballeni me disa shqetësime, veçanërisht kushtojini vëmendje fjalëve që përdorni. Konfliktet, madje edhe ato më të vjetrat, mund të lëkunden pak për të zgjidhur diskutimet, por Venusi është akoma në favor dhe mund t’ju ndihmojë. Java, në çdo rast, sjell me vete grindje, edhe për arsye të parëndësishme. Në punë, ndryshime të mëdha janë në rrugë. Mos jini impulsiv, mendoni para se të veproni dhe kuptoni nëse ia vlen, nëse është vërtet ajo që dëshironi të bëni!

LUANI

Në dashuri, kini kujdes për polemikat, veçanërisht të Premten dhe të Shtunënn sepse mund të ketë trazira në ajër. Mos e merrni gjithçka si të mirëqenë, më mirë shmangni kontrastet e tepërta. Ndoshta keni dyshime, veçanërisht për njerëzit që keni takuar kohët e fundit: a nuk do të ishte më mirë të sqaroni zemrën tuaj? Në punë, ata që kanë çështje gjyqësore dhe çështje ligjore për të zgjidhur duhet të jenë më të kujdesshëm se zakonisht, por nga java e ardhshme Venusi do të fillojë një tranzit të rëndësishëm. Dhe kjo do të thotë që diçka do të kthehet në vendin e vet!

VIRGJËRESHA

Parajsë që premton mirë, veçanërisht për ata që duan të bëjnë takime të reja. E keni të vështirë të thoni po menjëherë, nuk mund të lëshoni dhe keni nevojë për kohë, por tani, veçanërisht në ditët e para të muajit, jeni më magjepsës se zakonisht. Përfitoni nga kjo dhe kujdesuni për momentet e pasigurisë dhe dyshimit me ata që kanë lindur nën shenjën e Peshores dhe Gaforres, shkruan meganews.al. Në punë, do të kryeni një projekt të rëndësishëm deri në shkurt. Përgjigje të mira po vijnë, Mërkuri ju ndihmon edhe fizikisht. Çfarë mund të dëshironi më shumë?

PESHORJA

Lajm i mirë për dashurinë, veçanërisht në javën e ardhshme kur Venusi fillon një tranzit të rëndësishëm. Nëse doni të deklaroheni, dita e duhur është e diela, lëreni veten edhe nëse keni takuar dikë kohët e fundit. Ju dëshironi aventura dhe emocione të bukura. Në punë, një javë e rëndësishme për të bërë propozime, të cilat do të mirëpriten. Ju jeni entuziastë dhe keni të gjitha qëllimet e mira për të dhënë më të mirën nga vetja!

AKREPI

Venusi është ende në anën tuaj dhe ata që kanë përjetuar një krizë tani mund të shërohen. Takimet e reja të preferuara, veçanërisht në datat 29 dhe 30 kur do të jeni më pasionantë se zakonisht. Por përpiquni të shmangni diskutimet dhe ndërlikimet të Premten, ditën e parë të Tetorit. Në punë, situata po përmirësohet, por ju ende nuk po fitoni aq para sa dëshironi. Me qetësi dhe vullnet, gjithçka tejkalohet, edhe sepse Hëna do të jetë e favorshme të Dielën!

SHIGJETARI

Venusi nga java tjetër do të kthehet në shenjën tuaj dhe do t’ju ​​ndihmojë të përjetoni emocione të bukura. Ata që po jetojnë një histori të re duhet të kuptojnë se ndoshta, me kalimin e kohës, do të bëhet e rëndësishme. Tani është koha e duhur për t’u sqaruar, për të bërë paqe në zemrën tuaj sepse dashuria po lulëzon. Në punë, diçka më në fund po lëviz: ata që studiojnë do të jenë në gjendje të arrijnë sukses dhe ata që kanë paraqitur një projekt së shpejti do të jenë në gjendje të marrin konfirmime, kush e di!

BRICJAPI

Java e duhur për dashurinë, për t’u afruar me dikë që ju intereson: thjesht jini krenarë, të qenit i çmuar nuk do të çojë askund. Një miqësi e lindur për argëtim mund të bëhet e rëndësishme veçanërisht kur Venusi, duke filluar nga e Premtja 5 Nëntor, do të jetë në shenjën tuaj. Bëni takime të reja, përfitoni nga kjo dhe mos u përmbaheni. Në punë, nëse ka diçka që nuk ju përshtatet më mirë bisedoni sepse yjet do ju ndihmojnë të zgjidhni vështirësitë. Mundohuni të shmangni diskutimet dhe polemikat e panevojshme, ato që nuk çojnë në asgjë të mirë!

UJORI

Historitë që kanë lindur kohët e fundit nuk ishin të veçanta, gjithashtu faji i Venusit që është akoma kundër tij. Gjithçka po shkon, ndoshta, shumë shpejt, por fillimi i tetorit do të sjellë me vete një lajm të mirë, kush e di. Në punë, ka ende shumë për të bërë: ju doni të ndryshoni, të arratiseni, por ekziston edhe nevoja për t’i sjellë paratë në shtëpi, shkruan meganews.al. Dhe kjo nuk duhet harruar!

PESHQIT

Lajm i mirë për dashurinë, por harro kush të ka lënduar. Venusi nga java e ardhshme do të fillojë një tranzit të rëndë, kështu që nëse ka dikush që nuk ju bind plotësisht, më mirë flisni tani dhe sqaroni një herë e përgjithmonë. Në punë, ju duhet të rikuperoni energji të mirë psikofizike sepse ju është dashur të përballeni me një periudhë shumë stresuese. Do të ishit të lumtur nëse dikush do t’ju vinte re dhe sa vlen, kohë pas kohe!

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here