Humb jeten Shqiptari ne Itali, bie nga pema ndersa po punonte

0
315

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Lecce të Italisë, ku një 42-vjeçar shqiptar ka humbur jetën si pasjoë e një aksidenti në punë.

Sipas mediave vendase shqiptari me iniciale F.C . ishte duke punuar në një pemë, kur ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë me kokë në tokë.

Për shkaqe nën ende të paqarta ai humbi ekuilibrim dhe përplasi rëndë kokën. Ndërhyrja urgjente e mjekëve ishte e psuksesshme. Autoritete vendase po hetojnë në lidhje me ngjarjen tragjike dhe masat e sigurisë në punë.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here