I erdhi një mesazh i papritur në telefon, shqiptari pëson infarkt në zemër dhe humb jetën

0
31


Një ngjarje tragjike raportohet nga Shkupi, ku pronari i një farmacie në Çair Ali Skënderi, në Maqedoninë e Veriut ka ndërruar jetë tragjikisht nga një infarkt në zemër.

Ai ishte lajmëruar në celular se disa persona ishin futur në farmacinë e tij dhe po e gra bisnin.

Rrugës për te farmacia e tij në rrugën “Xhon Kenedi” ai ka ndërruar jetë.

Skënderi ka lënë pas katër fëmijë, tre vajza dhe djalin e porsalindur.

Menjëherë pas denoncimit së rastit, në vendin e ngjarjes janë ndërmarrë të gjitha masat për kapjen e autorit të grabitjes.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here