I fejuar jashtë “Përputhen”? Argjendi detyrohet të thotë të vërtetën

0
45


Së fundmi në portale kanë qarkulluar lajme se Argjendi është i fejuar jashtë programit.

Konkurrenti i “Përputhen” në puntatën e sotme është detyruar të sqarojë të vërtetën.

Argjendi ka treguar se historia ka përfunduar para 4 vitesh dhe kur është pyetur për unazën që mbante në gisht para disa kohësh, ka treguar se nuk ka asnjë lidhje me ndonjë romancë.

Argjendi: Ajo çka aludohet në portale nuk është e vërtetë. Kur kam qenë 19 vjec jam fejuar dhe ka zgjatur 3 vjet. Kanë kaluar 4 vite dhe nuk kam asnjë kontakt.

Mikela: Në verë ke nxjerrë një video me një unazë, rreth martese?

Argjendi: Nuk është unazë e tillë. Është normale dhe mund ta sjell.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here