Ironia e fatit/ Kishte harruar kokoren në shtëpi dhe po kthehej ta merrte, zot djali në lule të rinisë, ah moj nënë ç’lajm do marrësh

0
17


Një aksident tragjik i mori jetën një 20-vjeçari shqiptar në Greqi.

20-vjeçari kishte harruar celularin dhe kokoren e tij dhe po kthehej për t’i marrë kur ndodhi aksidenti.

Sipas mediave greke, i riu humbi kontrollin dhe motoçikleta u përmbys, duke rezultuar në vdekjen e tij të menjëhershme.

Sipas artikullit të publikuar nga mediat e huaja, 20-vjeçari ka lindur në Greqi, ndërsa prindërit i ka shqiptarë. Ai i kishte pasion motoçikletat, ndërsa sipas miqve të tij i riu ishte i kujdesshëm kur qarkullonte me motoçikletën në fjalë dhe shoesh herë vendoste kokoren.

Shkaqet dhe rrethanat e sakta të aksidentit po hetohen nga Departamenti i Policisë Kea.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here