“Je si burrë, e gjitha silikon”, Edi shpërtheu ashpër ndaj Adës, por ndodh e papritura –

0
79


Ada eshte nje nga vajzat e Perputhen e cila eshte bere shume e njohur dhe komentohet mjaft per pamjen e saj.

Por pak kohe me pare, konkurenti i ketij programi, Edi, shpërtheu ashper ne ofendime ndaj Adës, duke e cilësuar si femër jo natyrale që “më mirë të bëhet burrë”.

“Kjo për mua nuk është femër, më mirë të bëhet burrë sesa kështu. Ti punon kirurgji. Edhe vetveten e ke bërë. Nuk kam dalë me ja parë sa i ka bërë. Nuk është tipi im. Mos fol më. A di për cfarë të dojnë ty? Ja si je… Edhe në aeroplan për Zvicër e kisha parë që është e bërë. Vetëm qorri nuk e sheh që nuk është e bërë. Kush është kjo për mua? Nuk është për mua. Njerzit që janë fals, që janë të bëra nuk janë tipi im. Ti je silikon. Je bërë si burrë”, i tha ai.

Por mesa duket ai eshte penduar dhe i kërkoi ndjese asaj.

“Nëse ka një takim 4 minutësh, kam diçka për t’i thënë”, u shpreh ai. “Asnjëherë”, replikoi Ada, duke e refuzuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here