“Je veshur si për të ruajtur lopët”, Arbana Osmani i kthehet ndjekëses

0
29


Arbana Osmani ka publikuar në rrjete sociale një foto me moderatorin e njohur, Alfonso Signorini, nga studioja e “Grande Fratellos” në Itali.

Krahas përgëzimeve, vëmendjen e Arbanës e ka marrë komenti i një ndjekëseje, e cila e ka kritikuar për veshjen. Sipas saj, moderatorja është veshur si për të ruajtur lopët.

“Du me ta ba nje “vrejtje miqesore”. Thjeshte per zog qejfit per nje kafe me “Chemin” vishesh lyhesh e rregullohesh me del miss… Shkon ne nje vend kaq madheshtor ne kontakt me njerez shume te njohur, ne nje vend kaq gjigand… vishesh si me ken tu shku me rujt lopet”, i ka shkruar ajo.

Arbana e ka marrë me sportivitet komentin e saj dhe i është përgjigjur “Jam veshur qe te jem rehat se kam ardhur per pune jo per qejf”.

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here