Kamioni del nga rruga, bllokohet brenda shoferi

0
28


Një ngjarje rrugore ka ndodhur këtë mbrëmje në Kuçovë, në vendin e quajtur Kozare.

Policia njofton se një kamion ka dalë nga rruga dhe është përmbysur, duke bllokuar brenda shoferin.

Kuçovë/Informacion paraprak

Sot , rreth orës 20:00, në vendin e quajtur Kozare, Kuçovë shtetasi A.P, duke drejtuar mjetin tip “Kamion”, ka dal nga rruga dhe është përmbysur.

Shërbimet e policisë dhe të zjarrfikëses, në vendngjarje po punojnë për nxjerrjen e drejtuesit të mjetit, pasi ka ngelur i bllokuar në mjet.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Foto ilustruese

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here