Kosova ka të drejtë –

0
107


Mbremjen e sotme kryeministri Edi Rama, i ftuar në emisionin Open në Top Channel, foli lidhur me  situatën në veri të Kosovës, teksa ka theksuar serish se Kosova ka të drejtë.

“Panorama është e qartë, Kosova ka të drejtë. Të gjithë po kërkojnë që situata të ç’tensionohet nga prania e forcave ushtarake dhe që palët të ulen në dialog.

Në momentin e skadimit të një afati të vendosjes ose rivendosjes së kësaj marrëveshjeve”, tha Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here