Video e rende/ Kuksiani vret pa meshiren macen ne mes te rruges

0
1262

Vijon dh*una dhe keqt*rajtimi i kafshëve në vendin tonë. Fenoneni është bërë shqetësues, ndonëse raste të tilla denoncohen pa fund në mediat dhe rrjetet sociale. Së fundmi në një video të mbërritur në redaksinë tonë, një i ri nga Kukësi shihet duke përpl*asur me forcë një mace për ta vr*arë atë.

Ndërkohë pas aktit ma*kabër, në sfond dëgjohen të qeshura nga diçka e tillë. Prsh i riu nga kukesi vr*et pa më*shirë macen. publiokojeni ju lutem, cfare behet kshu”- shkruan për JOQ personi që ka dërguar videon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here