LAJM I FUNDIT/ Aksident i frikshëm te Mali i Robit, kamionit i plas goma dhe përmbyset në rrugë

0
24


Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Malin e Robit, ku një kamioni i ka plasur goma dhe është përmbysur në rrugë, duke shkaktuar trafik të madh.

Vijon…

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here