Lajm i fundit, e rende ne Fier, babai dhu.non te bijen

0
358

Dhu na në familje vijon të jetë një pla gë e madhe e shoqërisë shqiptare. Së fundmi një rast i tme rrshëm është regjistruar në një familje fierake.

Babai 55-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka ushtruar dhu në fizike dhe psikologjike ndaj vajzës së tij.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Kri meve në Komisariatin e Policisë Fier ndaluan shtetasin D. Sh, 55 vjeç, banues në Patos, pasi ka ushtruar dh unë fizike dhe psikologjike ndaj vajzës së tij.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here