LAJM I FUNDIT/ Zjarr i madh në Tiranë, rrezikohen disa banesa –

0
126


Një zjarr i madh ka përfshirë pak më parë në Katund i Ri, në Tiranë. Sipas informacioneve të para mësohet se flakët janë përhapur me shpejtësi për shkak të erës dhe rrezikojnë disa banesa dhe biznese aty pranë.

Ndërkaq me urgjencë në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse që po bëjnë të mundur fikjen e zjarrit.

Ende nuk bëhet me dije rënia e zjarrit në këtë zonë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here