Lajm urgjent/ Zhduket vajza e mitur, motra denoncon rastin dhe jep detajet tronditëse –

0
30


Një vajzë e mitur prej katër ditësh vijon të rezultojë e zhdukur. Rasti në fjalë është denoncuar nga motra e saj e cila tha se e mitura mungonte që prej datës 23 shtator në shtëpi.

Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se rasti është duke u hetuar.

“Viti, 23.09.2021 – 07:30. Ankuesja femër nga Kosova ka informuar se motra e saj viktima femër kosovare, e mitur, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia policore është duke hetuar rastin”, ka njoftuar policia.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here