Llahtariset nga meshkujt shqiptarë turistja ruse: Këta e paskan mendjen vetëm tek p….

0
1001

E pazakontë!

Një turiste ruse është befasuar nga dëshira e meshkujve shqiptarë për s.ks.





Bukuroshja ka ndezur imagjinatën e tyre përmes fotove të saj që ka postuar në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka vizituar Shqipërinë me disa nga mikeshat e saj.





Ajo ka postuar foto dhe video të mrekullueshme nga Jugu i vendit, përkatësisht në Ksamil dhe Sarandë teksa i ka bërë një marketing të gjerë vendit tonë tek ndjekësit e huaj.

Në një prej fotove të saj në Instagram, një djalë shqiptar i ka replikuar:





A je akoma në Shqipëri?! Do vij ta haj p****.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here