Makina merr para këmbësoren, niset me urgjencë drejt spitalit

0
29


Një ngjarje rrugore ka ndodhur në rrugën Durrës-Tiranë.

Automjeti ka marrë para këmbësoren që po kalonte rrugën.

Ky i fundit u dërgua në spital kurse shoferi 20-vjeçar në komisariat.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Durrës/Informacion paraprak

Me datë 25.09.2021, rreth orës 20:15, në aksin rrugor Durrës-Tiranë, një mjet me drejtues shtetasin I. S., 20 vjeç, ka aksidentuar një shtetase këmbësore ende të paidentifikuar e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here