Mbërrin në spital i pajetë një i ri

0
34


Një person rreth 35 vjeç ka mbërritur i pajete4 para pak minutash në spitalin e Laçit.

Në spital gjendene dhe forca të shumta policie, të cilat po punojnë për zbulimin e shkakut të humbjes së jetës.

Paraprakisht dyshohet se 35-vjeçari ka vdekur pas një ngjarje rrugore.

Pak minuta më parë ka ndodhur një ngjarje rrugore në aksin Laç-Patok, nga i cili është dëmtuar rëndë një person.

Dyshohet se personi i pajetë në spitalin e Laçit është pikërisht nga kjo ngjarje.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here