Merr flakë një banesë private

0
35


Një banesë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e kësaj të diele në Cërrik.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në banesën e shtetasit L.H., 42 vjeç, banues në fshatin Kajan, Belsh.

Si pasojë e flakëve të zjarrit janë djegur orenditë e shtëpisë.

“Rreth orës 20:50, në banesën e shtetasit L.H., 42 vjeç, banues në fshatin Kajan, Belsh, ka rënë zjarr dhe për pasojë janë djegur orenditë e shtëpisë.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se zjarri ka rënë nga pakujdesia”, thuhet në njoftimin e policisë.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here