Ndodh edhe kjo në Shqipëri! Shqiptari ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, punonte doganier në Durrës

0
669

Një tjetër ngjarje e pazakontë raportohet të ketë ndodhur në vendin tonë.

Ditën e sotme ra në prangat e policisë Julian Mandija, Ai ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar si i dënuar me 7 vite burg në mungesë nga Gjykata e Apelit në Aquila, Itali për “Trafikim lëndësh narkotike”.

E gjithë çudia dhe njëkohësisht habia në këtë ngjarje qëndron në faktin se Mandija punonte si doganier në Durrës, i qetë pa u shqetësuar pa asgjë dhe duke u paguar me taksat e shqiptarëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here