Ngjarje e rëndë, të shtëna me armë, raportohet për 4 të plagosur –

0
93


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Manhattan, ku raportohet për 4 të plagosur.

Sipas mediave vendase mësohet se injë person ka ndaluar në rrugë dhe ka shtënë me armë. Autori rreth të 30-ve mbeti i plagosur nga policia dhe u dërgua menjëherë në spitalin e Harlemit, jashtë rrezikut për jetën.

Sipas dëshmitarëve, një grup qytetarësh po ecnin rrugës kur një burrë u ndal para tyre dhe filloi të shtie mbi ta. Ndërkohë të plagosurit ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here