Ngjarje rrugore, dyshohet se një person ka ndërruar jetë

0
31


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme rrugën e Patokut, Lezhë.

Sipas raportimeve të para, dy makina janë përplasur fuqishëm.

Dyshohet për një person të pajetë dhe dy të lënduar.

Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të ngjarje rrugore.

Foto ilustruese

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here