Ngjarje rrugore, dyshohet se një person ka ndërruar jetë

0
39


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme rrugën e Patokut, Lezhë.

Sipas raportimeve të para, dy makina janë përplasur fuqishëm.

Dyshohet për një person të pajetë dhe dy të lënduar.

Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të ngjarje rrugore.

Foto ilustruese

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here