Ngjarje tragjike/ I tha të vendosi maskën, klienti qëllon për vdekje më armë shitësin e marketit

0
1035

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Gjermani, ku një klient ka qëlluar me armë zjarri shitësin e një marketi në afërsi të një karburanti. Sipas mediave të huaja, kjo ndodhi për shkak se shitësi 20-vjeçar i kërkoi klientit që të vendosi maskën, ndërsa ky i fundit nuk pranoi ta vensosë atë.

49-vjeçari u largua nga marketi pas konfliktit, por u rikthye më vonë duke qëlluar 20-vjeçarin me armë. Raportohet se ai këtë herë e kishte vendosur maskën, por e hoqi kur shkoi tek arka dhe qëndroi para të riut të cilin e qëlloi më armë zjarri në kokë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here