Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

0
74


Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP.

Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë e ‘Reality Show’-t për të qenë pranë Semit pas sulmeve të mëdha që ndodhen në rrjet për shkàk të marrédhénies së saj të afërt me Donaldin.

Megjithatë, nuk ishte vetëm surpríza për Semin, pasi Bora takoi gjithashtu edhe Donaldin.

Të dy dhuruan emocione para audiencës, teksa i dhanë edhe një puthje njëri – tjetrit.

Në vetëm një orë, Bora Zemanit iu rrit Instagrami me +18 mijë ndjekës.

Padyshim që emocionet që dhuruan sot Bora dhe Donaldi dhe sinqeriteti i moderatores para publikut, bëri që ajo të kishte një audíencë mjàft të madhe në Instagramin e saj, ku nuk kanë munguar as fotot dhe videot.

https://www.photojoiner.net/image/BZ47O207Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here