Pjesë e bandave të drogës, arrestohet futbollisti

0
280

Antony de Avila Charris ka një të kaluar të errët e cila e ndjek dhe sot.

Ish-futbollisti është përballur gjithmonë më drejtësinë për shkak të përfshirjes me bandat e drogës së bashku me dy vëllezërit e tij.

Ndërkohë që ditën e djeshme është arrestuar nga policia e Napolit për trafik droge.

Karrierën e tij në futboll e ka nisur e ekipin preferuar”America de Cali”, duke vazhduar më pas me kombëtaren kolumbiane me cilën ka shënuar një gol kundër Ekuadorit në vitin 1997.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here