Plas grushti në studio/ Ja çfarë ndodhi në emisionin e…

0
973

Indrit Çullhaj ishte i ftuar në studion e Ftesë në Pesë me Bieta Sulon. Edhe pse vetëm 22 vjeç, Indriti tregoi se ka rrëmbyer shumë medalje gjatë karrierës së tij në këtë sport, dhe e gjithë kjo falë stërvitjes së vazhdueshme dhe disiplinës së fortë.

Ai pranoi se stërvitet më shumë se 6 orë në ditë, nuk bën jetë nate, madje nuk e preferon as alkoolin. E në bisedë e sipër, Indriti rrëfeu një histori personale, kur gjatë një darke me miqtë kishte konsumuar vetëm një gotë birrë, e aq kishte mjaftuar që ta zinte gjumi.

Në nisje të emisionit ai ndau edhe disa momente stërvitje duke dhuruar show për publikun.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here