Policia i shkon në shtëpi Adriatik Llallës, ai largohet drejt Turqisë

0
28


Policia ka shkuar të ndalojë në shtëpi ish-kryeprokurorin Adriatik Lallën.

Sot Llalla u dënua nga Apeli i GJKKO me dy vite heqje lirie dhe konfiskim të pasurive, lënie në fuqi të vendimit të Shkallës së Parë.

Uniformat blu kanë hapur derën e banesës në Tiranë e cila fillimisht ishte e mbyllur.

Edhe pse Policia ka shkuar në banesën e Llallës, ky i fundit rezulton të jetë larguar jashtë Shqipërisë javët e fundit për në Turqi.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here