Prisni dosjen e ‘Hamzait’ për sherrin me Fabion/ Stresi i publikoi bisedën, Kozaku e quan tradhëtar

0
479

Ngjarja më e përfolur gjatë ditëve të fundit mes Kozak Braçit dhe reperit Stresi, ka marrë tjetër kthesë pasi ky i fundit i nxori bisedën e zhvilluar për lirimin e Kozakut nga njerëzit e Fabio Dushkut.

Menjëherë ka reaguar Kozak I xili e ka quajtur Stresin tradhëtar pasi ky i fundit tha se ishte ai që ndërhyri për ta shpëtuar, pasi e morën peng njerëzit e Fabio Dushkut dhe ka njoftuar se do publikojë dosjen e Hamzait gjatë natë së sotme, duke premtuar se aty do ketë prova në lidhje me sherrin e zhvilluar.

Por si nisi sherri mes djemve?

Kozak dhe Fabio Dushku janë miq prej vitesh, por gjithçka nisi përmes një video live, ku ata kanë fyer njëri-tjetrin deri në kërcënim.

Sipas Kozakut, ishte Dushku ai që e ka ofenduar duke i thënë “zorraxhi” dhe aty ka agravuar situata.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here