I erdhi një mesazh i papritur në telefon, shqiptari pëson infarkt në zemër dhe humb jetën

0
2367

Një ngjarje tragjike raportohet nga Shkupi, ku pronari i një farmacie në Çair Ali Skënderi, në Maqedoninë e Veriut ka ndërruar jetë tragj.ikisht nga një infarkt në zemër.Ai ishte lajmëruar në celular se disa persona ishin futur në farmacinë e tij dhe po e gra.bisnin.

Rrugës për te farmacia e tij në rrugën “Xhon Kenedi” ai ka ndërruar jetë.Skënderi ka lënë pas katër fëmijë, tre vajza dhe djalin e porsalindur.

Menjëherë pas denoncimit së rastit, në vendin e ngjarjes janë ndërmarrë të gjitha masat për kapjen e autorit të grabitjes.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here