Tension mes Don Xhon dhe DJ, reperi përplas laptopin gjatë koncertit dhe…

0
293

Reperi Don Xhon performoi mbrëmjen e djeshme në një lokal në Vjenë të Austrisë. Por, ajo që u vu re ishte tensioni gjatë performimit në fjalë. Ndjekësit kanë pikasur në rrjete sociale një moment nervoze apo ekzaltimi kur përgjatë interpretimit të njërës prej këngëve të tij, reperi godet fort duke përplasur laptopin e DJ-it të eventit, DJ Gimi-O.

Disa ndjekës tregojnë se gjatë performancës së reperit, në sfond u vu kënga e Noizy-t dhe kjo bëri që Don Xhoni të dilte nga vetja dhe të përplaste laptopin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here