Tmerrohen qytetaret, gjendet i vdekur te banjot publike një person, Policia…

0
217

Një 74-vjeçar është gjetur pa shenja jete pak më parë në qendër të Elbasanit, në banjot publike në sheshin “Gensher”.

Elbasan/ Informacion paraprak

Më datë 25.09.2021, rreth orës 12:30, në banjot publike në sheshin “Gensher”, Elbasan, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi Q.S., 74 vjeç, banues në Elbasan.

Nga hetime paraprake dyshohet se shtetasi ka ndëruar jetë nga shkaqet natyrale.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here