U vaksinua me Pfizer/ Humb jetën 63-vjeçari, pa asnjë sëmundje shoqëruese

0
978

Certifikata që ilustrohet në vijim është një certifikatë vdekjeje e një 63-vjeçari i cili ka nderruar jetë para disa ditësh. Sipas Fax News personi që ka humbur jëtën ka qenë në punë dhe nuk ka vuajtur nga asnjë sëmundje.

Ndër të tjera, mësohet se ai s’ka qenë duhanpirës, as përdorues i alkolit apo i ndonjë vesi tjetër, pra ka qenë i shëndetshëm. Zotëria, ka qenë baba bashkëshort dhe gjysh. Pasi ka bërë vaksinën Pfizer, konkretisht dozën e dytë nga fillimi i gushtit, brenda një muaji ndërroi jetë dhe shkaqet e vdekjes sipas mjekëve janë të panjohura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here