U zhduk pa gjrume ne Puke dhe makina ju gjet e djegur dhe kockat mbi te, ja ca thote babai i Pecorellit, Italianit qe sot u gjet i gjalle ne Shqiperi

0
1083

“Ringjallja” e Pecorellit ka shkaktuar polemika të mëdha në mediat italiane. I ati i biznesmenit është shprehur shumë i lumtur për gjetjen e të birit. Do ta përqafoj fort, por pastaj do t’i shkul veshët”,-mësohet të ketë thënë ai kur ka marrë vesh lajmin.

“Ishte nusja e djalit që ia dha këtë lajm të mrekullueshëm në telefon. “Ende shpresoja për të, dhe pse kishte kaluar kohë e gjatë. Ajo më mori në telefon dhe më tha Davide është mirë”-u shpreh ai ndër të tjera.

Pecorelli ishte zhdukur pa gjurmë në Pukë, ku edhe makina e marrë me qira u gjet e djegur. Rigjetja e tij vjen me shumë mistere, teksa ngjarjet kanë marrë një kthesë të pashpjegueshme.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here