Video Epike! / Policia kap “mat” të moshuarin duke vaditur hashashin, hedh zorrën…

0
341

Një i moshuar në jug të vendit është arrestuar në flagrancë teksa ishte duke vaditur kopshtin. Por në kopshtin e tij nuk kishte mbjellë zarzavate ashtu siç ndodh zakonisht, por disa parcela me kanabis. Në një video të publikuar në “FaxNews”, një i moshuar kapet mat nga punonjësit e policisë, teksa ishte duke vaditur bimët me hashash. Kur policia e kap duke vaditur, i moshuari trembet pasi punonjësit e policisë e pyesin “hë si u gdhive”.

Në këtë moment, i moshuari hedh zorrën e ujit me të cilën ishte duke ujitur dhe arrestohet nga policia e cila më pas asgjeson edhe lëndën narkotike.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here