Video/ Ngjarje e pazakontë, derrkucat ‘pushtojnë” studion e Arditit

0
558

Një histori disi ndryshe ajo e sotmja në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare në Tv Klan. Përmes historisë së tij, Lavdoshi tregoi fillimisht se mund të ekzistojnë marrëdhënie të mira dhe pas ndarjes me bashkëshorten dhe se jo domosdoshmërisht duhet të ketë hatërmbetje dhe grindje.

Ai sot është i divorcuar por ka një marrëdhënie të mirë me ish-bashkëshorten dhe gëzon një respekt të madh për të. Lavdoshi është njëkohësisht dhe babai i dy fëmijëve. Ai sot ka ftuar babain e tij. Ndiqeni se cila është arsyeja

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here