Video/ Nxehet moderatorja në emision: Po pushoni, o ia q** ropt..

0
632

Një video e kryer nga një emision televiziv në një televizion lokal, është bërë virale në internet, duke shkaktuar humor, por dhe zemërim te qytetarët.

Moderatorja e emisionit “Fakt Plus”, në Tv Apollonia, në Fier, krejt papritur teksa ishte në emision u tensionua pas zhurmave që dëgjoheshin pas kamerave, dhe më pas ka shpërthyer me fjalë rruge ndaj punonjësve.

“O çuna, po pushoni o ia qi** ropt”, u shpreh ajo, ndërsa të ftuarit që ishin duke debatuar për moshapjen e negociatave me BE kanë mbetur të shtangur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here