Video/ Ose jam unë mbrapa bote ose …Arditi mbetet pa fjalë pas asaj që dëgjon..

0
566

Një vajze me emrin Griselda e ftuar ne emisionin Ediela shqiptare, ka një problem me nënën. Ajo gjithë kohës e kontrollon dhe vëzhgon dhe nuk e lejon aspak të dalë me shoqet. Për këtë arsye, vajza ka ftuar nënën në studio dhe ka një kërkesë të veçantë për të.

Por Arditi ka mbetur shtangur ne nje moment nga hallet e vajzes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here