Vr.au gruan dhe veten, momentet tragjike kur vijne ne banese ar.kivolet e tyre

0
295

Ar.kivolet e çiftit Rrasa mbërritën në banesën e tyre pak orë pas vr.asjes.

Disa prej të afërmve po i mbajnë për t’i dërguar në banesën e tyre.

Kr.imi i dyfishtë ndodhi pasditen e sotme në fshatin Babunjë të Divjakës, ku 58-vjeçari Hekuran Rrasa v.rau me ar.më gjaku bashkëshorten dhe më pas veten.

Nuk dihet ende shkaku i konfli.ktit të tyre që ka degraduar deri në vr.asje, ndërsa dyshimet e pata janë kon.flikti i shkaktuar nga problemet ekonomike.

Polici ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve që sollën ngjarjen e rëndë këtë të shtunë.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here