Zbulohet e shkuara e Alvisës, ja ku e kemi parë më herët në televizion

0
35


Alvisa Qarri është një ndër vajzat që ka rënë më shumë në sy në sezonin e tretë të “Përputhen”.

Kjo nuk është hera e parë që konkurrentja është pjesë e ekranit.

Dikur, Alvisa ka qenë pjesë e rubrikës “Video Soni”, në emisionin “Xing me Ermalin”.

Asokohe ajo ishte brune, megjithatë nuk duket se ka ndryshuar shumë nga tani.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here